محل تبلیغات شما

اگر در سطح فردی، خانوادگی، سازمانی و اجتماعی نیاز به ارتقا و رشد اخلاقی داریم به سنجش اخلاقی نیاز داریم، اما این سنجش اخلاقی نیازمند دانش سنجش اخلاقی است که در کشورمان گام‌های اولیه‌ای را شروع کرده است.   احدفرامرز قراملکی استاد گروه کلام و فلسفه اسلامی دانشگاه تهران در این نشست به طرح بحث در زمینه سنجش اخلاق» پرداخت و بیان کرد: همانطور که در عنوان بحث نشان می‌دهم، صرفا طرح مسئله‌ می‌کنم. چه اینکه این داستان سنجش اخلاق، بسیار پردامنه است که در این دقایق، فقط فرصت در این حد است که طرح مسئله کنم.

قراملکی تصریح کرد: وقتی می‌گوییم سنجش اخلاق، چند علامت سؤال داریم که می‌خواهم آن‌ها را مطرح کنم؛ آیا اصلا سنجش اخلاق کار درستی است؟ آیا باید این کار را بکنیم؟ آیا سنجش اخلاق، خدایی کردن در میان بندگان نیست؟ این خدا است که به حساب بندگان می‌رسد و اگر بخواهیم سنجش اخلاق کنیم، آیا نوعی خدایی نکرده‌ایم؟ آیا سنجش اخلاق، ورود به حریم خصوصی افراد نیست؟ آیا می‌شود امور وجدانی و کیفی و درونی را کمی کنیم و اندازه بگیریم؟

در شب جمعه این سوره هارا بخواندکه از برای هر یک فواید و ثواب بسیار روایت شده است.

اهمیت سنجش اخلاق برای ارتقای سطوح فردی و اجتماعی

بیانیه گام دوم انقلاب

سنجش ,اخلاق، ,اخلاقی ,اخلاق ,طرح ,خدایی ,است که ,سنجش اخلاق، ,سنجش اخلاقی ,که در ,در این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موزیک : آهنگ : دانلود نیک و پاک ایل بزرگ بهمئی thropsirojob steelpipe پایگاه اطلاع رسانی ظهور caforjungcul getanounsand دنده معکوس suslinksece